auta

Producenci

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
2012-05-25 15:26

 Iberia Motor Company są,generalny importer samochodów marki SEAT w Polsce przedłuża o 1 rok okres gwarancji na swoje auta, który do tej pory wynosił 12 miesięcy. Tym samym wszystkie modele SEATa otrzymują 2 - letnią gwarancję nie ograniczoną limitem kilometrów
 
W marcu w salonach pojawią się kolejne, odświeżone odmiany BMW serii 3. Zmianom stylistycznym poddano coupe,cabrio i combata. Dodatkowo pod maskę coupe trafi po raz pierwszy silnik wysokoprężny. Coupe,cabrio i combat zostały wreszcie dostosowane do nowego stylu zapoczątkowanego w wersjach sedan i touring w 2001r. Dwa pierwsze otrzymały łagodniejszą maskę i charakterystyczny przedni spojler. Przednie reflektory mają teraz nowe mocowanie,podobnie jak i boczne kierunkowskazy. Charakterystyczne dla BMW nerki, czyli grill są teraz szersze o 60 mm

2012-05-25 15:21

 Fabryka SEAT-a w Martorell, obchodząca w tym roku swoje dziesięciolecie, wyprodukowała w połowie stycznia 2003 roku swój 4-milionowy samochód. Jest nim przeznaczony na rynek hiszpański czerwony SEAT Ibiza, wyposażony w silnik 1.9 Tdi o mocy 130KM. Fabryka w Martorell produkuje wszystkie modele marki SEAT, z wyjątkiem Alhambry, która jest wytwarzana w będącym własnością Grupy Volsfagen zakładzie w Pamela w Portugalii. W wyniku tej współpracy w ramach Konsorcjum w Martorell są produkowane również modele Volskwadena, na przykład Caddy.

2012-05-25 15:21

 Ford Focus był najchętniej kupowanym samochodem kompaktowym w Polsce, w 2002 roku, wynika z raportu SAMAR, firmy monitującej rynek sprzedaży samochodów w Polsce. W ubiegłym roku do klientów trafiło 10 180 szt. tego modelu, a udział w rynku wyniósł 3,3 %. Na drugim miejscu znalazła się Toyota Carolla z liczbą 10 004 sprzedanych nowych pojazdów i udziałem 3.25%. Na trzecim miejscu uplasował się Opel Astra, którego sprzedaż osiągnęła poziom 8 887 sztuk, a udział w rynku 2,88%.

2012-05-25 15:18

 Subaru przedstawia w Genewie samochód prototypowy B11S. Auto łaczy w sobie dopracowaną,sportową stylistykę z duża ilością miejsca w kabinie pasażerskiej. 4 – drzwiowe coupe napędzane jest poziomym silnikiem typu bokser napędzającym wszystkie koła (AWD).B11S został opracowany jako ”Grand Utility Turismo”,uścielający połączenie sportowego charakteru z,komfortu,funkcjonalności i elegancji. Samochód łączy atrakcyjną stylizację z praktycznością wnętrza,co odzwierciedla filozofię FHI : Innowacja,Indywidualność i Odwaga. 

czytaj więcej... (kliknij)

ARCHIWUM